Under Armour Rival Fleece Logo Hoodie Grey grey L

Under Armour Rival Fleece Logo Hoodie Grey grey L

Mikina Rival Fleece Logo Hoodie Grey je trendy pánska mikina s kapucňou v štýle hoodie, ktorá je “must have” tejto sezóny. Má univerzálne farby, minimalistický dizajn a logo...

Mikina Rival Fleece Logo Hoodie Grey je trendy pánska mikina s kapucňou v štýle hoodie, ktorá je “must have” tejto sezóny. Má univerzálne farby, minimalistický dizajn a logo Under Armour na hrudi. Je z príjemného materiálu, a preto si ju môžete vziať na tréning aj bežné nosenie.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Pánske mikiny

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 14:55
Štefan

Podobný výrobok som už mal a bol som s ním spokojný. Tento výrobok je vynovená (vylepšená) verzia, tak verím, že bude ešte lepší.

09/09/2019 14:55
Drahoslav

Produkt máme doma len krátku dobu ale ak bude fungovať ako doteraz, maximálna spokojnosť

09/09/2019 14:55
Valéria

Najprv som neveril, že Under Armour Rival Fleece Logo Hoodie Grey grey L je to, čo o ňom tvrdí reklama. Od známeho som ale dostal odporúčanie a objednal som si tovar z obchodu Dr. Max. Teraz môžem potvrdiť že je pravda, čo tvrdia reklamy. Patrí medzi top produkty v kategórii Pánske mikiny

09/09/2019 14:55
Pamiatka zosnulých

Dobrá cena, rýchle doručenie, žiaden problém s objednávkou.

Pridať komentár

TOPlist