GymBeam Šiltovka Mesh Panel Cap Military Green

GymBeam Šiltovka Mesh Panel Cap Military Green

Šiltovka Mesh Panel Cap Military Green má jednoduchý, ale zároveň trendový dizajn, ktorý je podškrtnutý nápisom GymBeam. Po celom obvode má vetracie dierky, čo zabezpečí...

Šiltovka Mesh Panel Cap Military Green má jednoduchý, ale zároveň trendový dizajn, ktorý je podškrtnutý nápisom GymBeam. Po celom obvode má vetracie dierky, čo zabezpečí maximálnu priedušnosť materiálu. Obvod šiltovky si môžete jednoducho prispôsobiť pomocou zapínacieho plastového pásika.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Šiltovky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 14:55
Alexej

Nadchli ma značkové produkty v kategórií Šiltovky. Pred výberom som si pozrela viacero recenzií a následne objednala. Všetko prebehlo bez problémov.

09/09/2019 14:55
Lenka

Najprv som neveril, že GymBeam Šiltovka Mesh Panel Cap Military Green je to, čo o ňom tvrdí reklama. Od známeho som ale dostal odporúčanie a objednal som si tovar z obchodu Dr. Max. Teraz môžem potvrdiť že je pravda, čo tvrdia reklamy. Patrí medzi top produkty v kategórii Šiltovky

09/09/2019 14:55
Berta

Skutočnosť predčila moje očakávania, s GymBeam Šiltovka Mesh Panel Cap Military Green som nadmieru spokojná!

09/09/2019 14:55
Viktor

Nad kúpou GymBeam Šiltovka Mesh Panel Cap Military Green som uvažoval už dlhšie, preto som si aj porovnával ceny v rôznych obchodoch. Nakúpil som v Dr. Max - tu bola cena najvýhodnejšia.

09/09/2019 14:55
Sláva, Slávka

Pekný a prehľadný obchod a dobré ceny. Niet čo vytknúť.

Pridať komentár

TOPlist