GymBeam Mikina Flexin Grey grey L

GymBeam Mikina Flexin Grey grey L

Mikina Flexin Grey je sivá trendy mikina na zips, ktorá nesmie chýbať vo vašom šatníku. Má skvelý strih, ktorý sadne každej postave. Obsahuje nastaviteľnú kapucňu, vrecká,...

Mikina Flexin Grey je sivá trendy mikina na zips, ktorá nesmie chýbať vo vašom šatníku. Má skvelý strih, ktorý sadne každej postave. Obsahuje nastaviteľnú kapucňu, vrecká, spodný lem a elastické manžety. Mikina Flexin je vhodná na cvičenie, ale bude sa vám natoľko páčiť, že ju budete používať aj na bežné nosenie.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Pánske mikiny

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 14:55
Pravoslav

Pánske mikiny boli pre mňa jedným otáznikom a tak som si nechal poradiť priamo v eshope Dr. Max. Oceňujem individuálny prístup a osožné rady.

09/09/2019 14:55
Gizela

GymBeam Mikina Flexin Grey grey L spĺňa všetky prezentované vlastnosti a parametre, musím ho preto ohodnotiť na 100%

09/09/2019 14:55
Medard

Moja skúsenosť je ešte len krátka, zatiaľ som s GymBeam Mikina Flexin Grey grey L za cenu 24.95 € spokojný, odporúčam

09/09/2019 14:55
Jaroslav

Najprv som neveril, že GymBeam Mikina Flexin Grey grey L je to, čo o ňom tvrdí reklama. Od známeho som ale dostal odporúčanie a objednal som si tovar z obchodu Dr. Max. Teraz môžem potvrdiť že je pravda, čo tvrdia reklamy. Patrí medzi top produkty v kategórii Pánske mikiny

Pridať komentár

TOPlist