GymBeam Mikina Basic Black White black XL

GymBeam Mikina Basic Black White black XL

Mikina Basic Black White je jednoduchá pánska mikina v čiernej farbe s nápisom GymBeam. Je vyrobená z kvalitného materiálu, čo ju predurčuje k tomu, aby bola komfortným...

Mikina Basic Black White je jednoduchá pánska mikina v čiernej farbe s nápisom GymBeam. Je vyrobená z kvalitného materiálu, čo ju predurčuje k tomu, aby bola komfortným oblečením na cvičenie. Nemá kapucňu, ktorá by vám mohla zavadzať pri niektorých cvikoch, ako sú drepy.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Pánske mikiny

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 14:55
Irma

Takéto Pánske mikiny som videl aj na Heureke. GymBeam Mikina Basic Black White black XL mal veľmi dobré recenzie. Zatial mám doma len krátko ale maximálna spokojnosť.

09/09/2019 14:55
Anežka

Nad kúpou GymBeam Mikina Basic Black White black XL som uvažoval už dlhšie, preto som si aj porovnával ceny v rôznych obchodoch. Nakúpil som v Dr. Max - tu bola cena najvýhodnejšia.

09/09/2019 14:55
Jaroslava

GymBeam Mikina Basic Black White black XL spĺňa všetky prezentované vlastnosti a parametre, musím ho preto ohodnotiť na 100%

09/09/2019 14:55
Hedviga

Myslím že ziskal v Dteste nejaké ocenenie ak sa nemýlim

Pridať komentár

TOPlist