GymBeam Mandľové maslo s kokosom a bielou čokoládou 340 g

GymBeam Mandľové maslo s kokosom a bielou čokoládou 340 g

Mandľové maslo s kokosom a bielou čokoládou je orieškové maslo vyrobené z lúpaných mandlí, kokosu a bielej čokolády. Má neodolatelnú chuť, ktorou si vás získa! Navyše, obsahuje...

Mandľové maslo s kokosom a bielou čokoládou je orieškové maslo vyrobené z lúpaných mandlí, kokosu a bielej čokolády. Má neodolatelnú chuť, ktorou si vás získa! Navyše, obsahuje vlákninu, bielkoviny a množstvo zdravých tukov. Dodá vám energiu a umožní vám maškrtiť bez výčitiek.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Čokoládové a orechové nátierky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 14:55
Vlasta

Myslím že ziskal v Dteste nejaké ocenenie ak sa nemýlim

09/09/2019 14:55
Ema

Pri výbere eshopu vždy dbám na jeho hodnotenia. Obchod Dr. Max ich má naozaj skvelé. Netreba špekulovať, treba si vybrať spoľahlivý eshop, v ktorom navyše nakúpite za super ceny.

09/09/2019 14:55
Oľga

Najprv som neveril, že GymBeam Mandľové maslo s kokosom a bielou čokoládou 340 g je to, čo o ňom tvrdí reklama. Od známeho som ale dostal odporúčanie a objednal som si tovar z obchodu Dr. Max. Teraz môžem potvrdiť že je pravda, čo tvrdia reklamy. Patrí medzi top produkty v kategórii Čokoládové a orechové nátierky

09/09/2019 14:55
Pravoslav

Čokoládové a orechové nátierky boli pre mňa jedným otáznikom a tak som si nechal poradiť priamo v eshope Dr. Max. Oceňujem individuálny prístup a osožné rady.

Pridať komentár

TOPlist